Кошик
225 відгуків
Кухонные ножи в ассортиментеВыбрать
+380952855050
+380980093949
+380936016870

Микарта (Micarta) – один з видів матеріалу, який поряд з деревиною і пластмасою, найбільш часто використовується при виготовленні ручок ножів та іншого різального інструменту. Не існує певного стандарту виготовлення даного матеріалу – все залежить від бажання замовника і польоту фантазії майстра. В цілому, микарта – це якийсь матеріал, в якому взято за основу, у принципі, що завгодно – тканина, скловолокно, фібра, пластик або навіть папір – залитий композитної смолою і спресований у зручний для монтажу рукояті формат. Історія використання микарты в якості матеріалу для рукояток не настільки багата, як у деревини, але з початку ХХ століття, з моменту відкриття перших сполук фенолформальдегідних смол, даний матеріал міцно зайняв свої позиції не тільки в ножеделии, але в інших сферах господарської діяльності.

Одним з основних чинників такого прориву була відносна дешевизна, практичність у виробництві та зручність у подальшій експлуатації виробів. З одного боку - простота обробки і дешевизна матеріалу, з іншого – поліпшені споживчі якості і довговічність у використанні. Микарта абсолютно несприйнятлива до впливів навколишнього середовища – коливанням температур, вологості, ультрафіолету (не розсихається і не тріскається), інертна до агресивних хімічних речовин і стійка до механічним пошкодженням і того ж не проводить електричний струм. Микарта володіє високою міцністю і щільністю, дуже добре сидить в руці, не доставляє тактильного дискомфорту, не ковзає, навіть коли мокра. Крім того, крім практичності і функціональності, не менш важлива естетична складова. Виготовляючи рукоять з микарты, важко передбачити кінцевий результат.

З-за візерунка основи і переливу кольорів забарвлення кожен виріб виходить унікальним, не схожим один на одного. Тому микарта – це улюблений матеріал майстрів, що працюють з несерійними ножами, майстрів, які хочуть підкреслити індивідуальність у своєму клинку, зробити навіть з посереднього кухонника унікальний виріб, надавши рукояті ергономічну форму і проявивши на ній чудовий тривимірний малюнок, властивий тільки микарте.

 

Микарта

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 11
Категорії
Виробник
  • 45
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
  • 238
Країна виробник
  • 220
+380952855050
Vodafone
+380980093949
Kyivstar
+380936016870
Life :)
ROKS - интернет магазин
Максим Павлович
Украина Київ Улица Героев Космоса 2 Б
Мапа