Японський точильний камінь Kitayama 8000 на бланку 150х25х6

- Готово до відправки
- Код: 11763
790 ₴
- +380 (96) 285-50-50Kyivstar
- +380 (63) 285-50-50Life :)
Брусок Kitayama 8000 grit для використання в точильних верстатах типу «Апекс» має розміри 150х25х6мм, наклеєний на алюмінієвий бланк товщиною 3мм, доведений і повністю готовий до роботи.
Камінь Kitayama 8000 grit – водний, рекомендований МОР – чиста вода кімнатної температури. Перед будь-яким використанням будь то заточування або вирівнювання – камінь рекомендується замочити на 5 хвилин в воді. Брусок Kitayama 8000 grit має відкриту, не импрегнированную структуру, досить активно вбирає воду і дуже добре її утримує. Сохне довго. Камінь містить у зв'язці активні компоненти, адсорбуючі шлам, засолюється тому не дуже сильно. Вирівнювання каменю Kitayama 8000 grit при необхідності проводиться на склі, на порошку карбіду кремнію.
Камінь Kitayama 8000 grit зроблений на основі природного абразиву – діоксиду кремнію і глинозему на синтетичній комплексної зв'язці з магнезіальній, керамічної і органічної складовими. Зв'язка середньої твердості. Камінь Kitayama 8000 grit не сильно виділяє суспензію при заточуванні.
Робота з суспензії дає більш високу чистоту поверхні, ніж робота без неї. Швидкість знімання металу – середня. Камінь рекомендовано використовувати в якості фінішного для самого різного спектру ріжучого інструменту від ножів, залозок рубанка, стамесок і т. п. Камінь Kitayama 8000 grit безумовно буде цікавий для широкого спектру професіоналів і любителів заточування на японських водних природних каменях.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Otani |
Країна виробник | Японія |
Тип | Точильний камінь |
Користувацькі характеристики | |
Вид заточування | побутова, професійна |
Матеріал леза | нержавіюча сталь вуглецева сталь |
Призначення | Для всіх типів ножів |
Країна-виробник товару | Японія |
- Ціна: 790 ₴